گفتگو

گزارش های خبری سازمان های بین المللی ویژه

هویدا

شوخی تلخ در حافظه تاریخی یک ملت

بهار هر سال موعد افزایش قیمت‌هاست. افزایش قیمت‌هایی که مردم کوچه و بازار حالا دهه هاست آن را با گوشت و پوست و استخونشون حس

خبر اختصاصی؛ اعتصاب غذای خشک متهم به همکاری با روح الله زم در زندان

پایگاه اطلاع رسانی ریسمان – پنج شنبه ۶ آذر ۹۹؛ علی غزالی، داماد سابق سردار نجات جانشین پیشین حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه(محمدحسین زیبایی‌نژاد)، مدیر مسئول سایتهای بازتاب امروز و آینده آنلاین، عضو سابق هیات مدیره چندین شرکت‌ بزرگ اقتصادی که به اتهام همکاری با سایت خبری آمدنیوز (روح الله زم) در زندان اوین محبوس است به دلایلی نامعلوم اعلام اعتصاب غذای خشک کرده و شرایط جسمانی او وخیم گزارش شد. 

یک منبع آگاه به پایگاه اطلاع رسانی ریسمان گفت: « با وجود شرایط جسمانی بسیار وخیم علی غزالی هنوزم با مراجعه او به بهداری موافقت نشده است»

علی غزالی متهم است «با استفاده از نفوذش اسناد حیاتی و همچنین اسناد محرمانه سازمان بازرسی کل کشور را را برای آمدنیوز» ارسال کرده است.

علی غزالی در سال ۱۳۹۲، پس از انتشار گزارشی در وب‌سایت بازتاب امروز در مورد اضافه شدن هشت میلیون رأی به آرای محمود احمدی‌نژاد در انتخابات ۱۳۸۸، بازداشت شد و در سال ۱۳۹۳ نیز به دلیل افشای اطلاعاتی در مورد تخلفات منتسب به بانک سپه مدت کوتاهی را در بازداشت گذراند و دو سال بعد، در مرداد ۱۳۹۵، نیز در پی افشاگری در مورد پرونده اعطای بورسیه‌های تحصیلی به افراد منتسب به برخی مقامات به یک سال زندان محکوم شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

اسماعیل گرامی

برگزاری جلسه بازپرسی اسماعیل گرامی

ریسمان ـ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰؛ جلسه بازپرسی اسماعیل گرامی، فعال کارگری در شعبه دوم بازپرسی دادسرای اوین در خصوص اتهاماتی از جمله «اخلال در

یاسین قاسمی بجد

برگزاری جلسه دادگاه یاسین قاسمی بجد

ریسمان ـ دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰؛ جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات یاسین قاسمی بجد نویسنده، شاعر و مترجم در دادگاه کیفری ۲ زاهدان برگزار شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.