گفتگو

گزارش های خبری سازمان های بین المللی ویژه

هویدا

شوخی تلخ در حافظه تاریخی یک ملت

بهار هر سال موعد افزایش قیمت‌هاست. افزایش قیمت‌هایی که مردم کوچه و بازار حالا دهه هاست آن را با گوشت و پوست و استخونشون حس

بازداشت ۶ نفر در تهران به دلیل تهیه و انتشار یک ویدیو

 پایگاه اطلاع رسانی ریسمان – یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰؛ رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت ۶ تن از عوامل تهیه، نشر و بازنشر یک ویدیو کوتاه به دلیل آنچه “بی‌احترامی به روحانی معمم” خواند، خبر داد. به گفته وی، پرونده این افراد به مرجع قضائی تحویل داده شد.

به گفته جلیل موقوفه‌ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران، صبح امروز چهار نفر از افرادی که در انتشار و بازنشر این کلیپ در فضای مجازی نقش داشتند، بازداشت و به کلانتری ۱۰۲ پاسداران منتقل شدند.

وی هم چنین گفت: اقدامات بعدی درباره شناسایی دو نفر دیگر که از بازیگران این کلیپ بودند، ادامه یافت که در بررسی‌ها مشخص شد، پسری جوان حدوداً ۲۲ ساله به همراه پدرش که حدودا ۵۰ سال دارد، در ویدیو مذکور بازی کرده‌اند که در نهایت این دو نفر نیز ساعت ۱۸ امروز توسط پلیس در شهرستان پرند بازداشت و پرونده آنها برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

 

سیلی به روحانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

آخرین اخبار

اسماعیل گرامی

برگزاری جلسه بازپرسی اسماعیل گرامی

ریسمان ـ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰؛ جلسه بازپرسی اسماعیل گرامی، فعال کارگری در شعبه دوم بازپرسی دادسرای اوین در خصوص اتهاماتی از جمله «اخلال در

یاسین قاسمی بجد

برگزاری جلسه دادگاه یاسین قاسمی بجد

ریسمان ـ دوشنبه ۲۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰؛ جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات یاسین قاسمی بجد نویسنده، شاعر و مترجم در دادگاه کیفری ۲ زاهدان برگزار شد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.